The vampire diares

Nina Dobrev Sinks Her Teeth Into Dual Role

5. března 2011 v 15:41 | verlka16
Pokud Katherine i Elena jsou obě dvojnice Petrovy, setkáme se s originální původní Petrovou v této sezóně? Chtěla by jste hrát již třetí postavu v seriálu? Nina Dobrev: Hraní třetí postavy by bylo divoké! Přesto se teď cítím na cokoliv.
Kdo miluje Stefana víc: Elena nebo Katherine? A proč? Nina Dobrev: Já bych řekla, že jejich lásky pocházejí každá z jiného místa. Elena miluje Stefana, protože k němu cítí hluboké spojení a překonává všechny běžné emoce života na vysoké škole. Katherine miluje Stefana, protože se s ním váže její historie a vrací se to zpátky, většina smrtelníků to nikdy nepochopí. Je to jako hra na kočku a myš. On dělá drahoty. Pro ní je to velmi vzrušující.
Oplatí někdy Elena Damonovy city k ní? Nina Dobrev: Ačkoli se to zdá jako dobrodružná příležitost, je trochu riskantní jít spolu s Damonem, takže pochybuji, že by se dali v této nebezpečné řadě dohromady. Navíc, ona je známá svou loajalitou, tak by to nemělo překvapovat.

Nina Dobrev update her twitter

5. března 2011 v 15:13 | verlka16
Nina Dobrev: Natočená první scéna s Klausem.

TVD 2x18 (???) > Behind The Scenes

5. března 2011 v 15:10 | verlka16
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vampire Diaries 2x17 "Know Thy Enemy" EXTENDED Promo

5. března 2011 v 15:08 | verlka16

ČTVRTEK, 7. DUBNA

Elena: Isobel.
Isobel: Zdravím, Eleno.
Elena: Ty jsi ji pozval/a dovnitř?

MAMINKA JE ZPÁTKY

Elena: Tohle je špatné.
Isobel: Nech mě ti pomoct.
Elena: Chceš pomoct? Tak vypadni z mého domu!
Matt: Moje sestra byla zabita upírem.
Katherine: To, že se ukázala, všechno mění.

Nina Dobrev Almost Ran Over A Person!

5. března 2011 v 15:02 | verlka16
Hvězda seriálu 'The Vampire Diaries' Nina Dobrev nedávno málem srazila chodce, když se snažila minulý týden v Chicagu přejet silnici a bankovní kamera to všechno zachytila na video. Po shlédnutí videa na policejní centrále Nina i její herecká kolegyně Katerina Graham, která jela s ní, přiznaly, že to bylo jenom o chlup.
"Dívala jsem se, jestli se světlo změnilo, ale na konci křižovatky bylo zaparkované auto a když jsem zabočila musela jsem zabrzdit, protože nějaký chlápek vyšel z poza toho auta a chtěl přejít ulici," řekla policistům. Ačkoli jí policie zavolala jenom proto, že by příště mohla poznat nebezpečí, byla Nina podle Kateriny po celém tomto incidentu trochu otřesená. "Také jsem toho chlápka neviděla, ale obě jsme se měly dívat. Nina byla opravdu vylekaná, ale on byl v pohodě a jen se smál. Řekl, že je v pořádku, ale pořád se na nás díval, jako by nás už předtím někde viděl. Nejspíš věděl, kdo ho to právě málem zajel. " Podle Kateriny byla také Nina dost ztuhlá kvůli jejím problémům se zády. "Měla jsem lepší výhled než ona," řekla Katerina Graham.

The Vampire Diaries: 2x16 The House Guest - Animations

28. února 2011 v 20:31 | verlka16
Katty udělala těhle pár krásných animek k nejnovější episodě TVD musela jsem je sem dát :DThe Vampire Diaries Parody // Stills

28. února 2011 v 19:58 | verlka16
Tak po dlouhé pauze jsem zase zpět konečně.Uf něměla jsem vůbec čas takže honem přidat novinky a pak vás mí zlatíčka oběhnout :DNo a začneme novíma stills k TVD parodii :) Haha dobrý líbí se mi.

TVD-Trailer-02x17-Know Thy Enemy

28. února 2011 v 17:07 | Jenny
Ahojte,
jsem zpět a přináším vám trailer k 17. dílu The Vampire Diaries! Celkem mě štve, že bude až za 5 týdnu. Zase nějaké pauzy. Grr.


Date of the Last Episode of The Vampire Diaries

16. února 2011 v 18:06 | verlka16

Objevil se datum posledního dílu The Vampire Diaries. Teda alespoň co se týče druhé série. 12.května odvysíla stanica CW 2x22. Mluví se o tom, že by mněla být i třetí série, takže doufám že bude, ale asi si na ní pěkne počkáme.

Ian Somerhalder // Photo from Twitter

16. února 2011 v 18:03 | verlka16
Ian přidal na svúj Twittr fotku, kde je napsaný 17.díl The Vampire Diaries
KNOW THY ENEMY

imagebam.com
 
 

Reklama