Březen 2011

Končím!!!!

20. března 2011 v 16:38 | verlka16
Tak jak podle nadpisu vidíte s blogem už nadobro končím.
Nevim co víc bych k tomu napsala prostě neztíhám blog a ke všemu školu teď mě čekaj zkoušky takže se musím učit je toho moc.
Ale je mi líto blog smazat takže mě něco napadlo kdybyste můj blog někdo chtěl tak mi napište na mail Verlka15@seznam.cz a já vám pošlu potřebný informace a přihlašovací údaje na blog.
Moc mě to mrzí bude se mi tu po blogu i po vás všech moc stýskat.No to je asi všechno co jsem chtěla takže se s vámi loučím a doufám že se vám a vašim blogům bude dařit :)

Nina-New Teen Vogue photoshoot outtakes

8. března 2011 v 20:33 | verlka16 |  Nina Dobrev
Objevili se naprosto dokonalý nový outtaky z Teen Vogue photoshootu..jsou úžasný moc se mi líbí vůbec jeden nejlepší shoot kterej Nina nafotila :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ian at"Cosmo’s Fun Fearless Males Awards"

8. března 2011 v 20:29 | verlka16 |  Ian Somerhalder

Ian se objevil na "Cosmo's Fun Fearless Males Awards"Hmm no slušelo mu to :D

imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Kat Graham-At "42nd Annual NAACP Image Awards"

6. března 2011 v 10:52 | verlka16 |  Katerine Graham
Tato akce se konala 4.3.2011 v Los Angeles v Californii a zúčastnila se jí i Katerina Graham (Bonnie), která měla v plánu představit skupinu Mary Mary v průběhu pátečního večerního vysílání televize FOX. Na červeném koberci řekla, že je vzrušená z toho, že může být součástí celého tohoto programu. Když přišla řeč na The Vampire Diaries, jednoduše odpověděla: "Je tam hodně dějových linií. Bonnie právě teď objevuje mnoho nového, od ztráty schopnosti až po objevení lásky. "
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Nina -Teen Vogue Magazine

6. března 2011 v 10:47 | verlka16 |  Nina Dobrev
Na titulce magazínu Teen Vogue se objevila Nina pěkná fotka doufám že se fotek objeví více.
imagebam.com

Nina Dobrev Sinks Her Teeth Into Dual Role

5. března 2011 v 15:41 | verlka16 |  The vampire diares
Pokud Katherine i Elena jsou obě dvojnice Petrovy, setkáme se s originální původní Petrovou v této sezóně? Chtěla by jste hrát již třetí postavu v seriálu? Nina Dobrev: Hraní třetí postavy by bylo divoké! Přesto se teď cítím na cokoliv.
Kdo miluje Stefana víc: Elena nebo Katherine? A proč? Nina Dobrev: Já bych řekla, že jejich lásky pocházejí každá z jiného místa. Elena miluje Stefana, protože k němu cítí hluboké spojení a překonává všechny běžné emoce života na vysoké škole. Katherine miluje Stefana, protože se s ním váže její historie a vrací se to zpátky, většina smrtelníků to nikdy nepochopí. Je to jako hra na kočku a myš. On dělá drahoty. Pro ní je to velmi vzrušující.
Oplatí někdy Elena Damonovy city k ní? Nina Dobrev: Ačkoli se to zdá jako dobrodružná příležitost, je trochu riskantní jít spolu s Damonem, takže pochybuji, že by se dali v této nebezpečné řadě dohromady. Navíc, ona je známá svou loajalitou, tak by to nemělo překvapovat.

Zavržený 2 - Crescendo

5. března 2011 v 15:23 | verlka16 |  Books

Autor: Becca Fitzpatrick
Originální název: Crescendo
Díl: druhý
Vychází v ČR:15.2.2011
Download:ZDE
Jazyk:Český

Našla jsem pro vás odkaz na stažení 2 dílu Zavrženého Crescendo a v češtině.

POPIS: Nora měla vědět, že její život má do dokonalosti daleko.
I přes začínající vztah s jejím andělem strážným, Patchem (který, tituly stranou, nemůže být popsán jinak než slovem andělský) a přežití své vlastní smrti, věci nevypadají zrovna dvakrát dobře. Patch se začíná odtahovat a Nora nemůže přijít na to, jestli je to v jejím nejlepším zájmu nebo se jeho zájem přesunul k její úhlavní nepřítelkyni Marcie Millar.
Nemluvě o tom, že je Nora pronásledována vidinami jejího otce, čímž začne být posedlá hledáním pravdy o tom, co se opravdu stalo tehdy, když odjel do Portlandu a už se nikdy nevrátil.
Čím víc se Nora noří do tajemství okolo otcovy smrti, tím více přichází k otázce jestli její Nephilimská pokrevní linie s tím má něco společného a proč se zdá, že je v nebezpečí mnohem víc než kterákoliv jiná obyčejná dívka.
Vzhledem k tomu, že Patch neodpovídá na její otázky a stojí jí v cestě, musí začít hledat odpovědi sama. Až moc spoléhá na to, že má strážného anděla, což dostává Noru do riskantních situací víc a víc.
Ale může opravdu na Patche spoléhat, když možná skrývá tajemství mnohem temnější, než by si dokázala představit?


Nina Dobrev update her twitter

5. března 2011 v 15:13 | verlka16 |  The vampire diares
Nina Dobrev: Natočená první scéna s Klausem.