Listopad 2010

Katerina Graham Helps Feed The Homeless At The Los Angeles Mission (25.11.2010)

27. listopadu 2010 v 11:58 | verlka16 |  Katerine Graham
Katerina Graham byla medzi mnoho známymi osobnostemi,které pomáhali na den Díkuvzdání,vařit večeři pro stovky bezdomovcú v Los Angeles.
imagebam.com.imagebam.com.

M S Jarett 2010

27. listopadu 2010 v 11:53 | verlka16 |  Nina Dobrev
Můj oblíbenej shoot.Moc jim to všem sluší :)
P.C. a Kristin Cast

27. listopadu 2010 v 11:20 | verlka16 |  Books
Název: Marked / Označená
Čast: 1.
Jazyk: český 
Formát: DOC
Odkaz:STAHNI
Obsah:
Šestnáctiletá Zoey přichází do Školy noci v americké Tulse. Doufá, že po neshodách v rodině konečně najde své místo, kde se bude cítit doma. Přestože si v Škole noci najde skvělých přátel, přece jen nezapadne. Není totiž obyčejné upírské mládě. Bohyně noci Nyx ji obdařila zvláštními schopnostmi, které jí dávají moc, ale i zodpovědnost. Jako každá teenagerka řeší problémy s chlapci, navíc však musí obhájit své zásady a místo tváří vůči nepřátelsky naladěné elitní skupině studentů.

J. R. Ward

27. listopadu 2010 v 11:09 | verlka16 |  Books
Název: Dark Lover / Milenec z temnot 
Čast: 1.
Jazyk: český
Formát: DOC
Odkaz: STAHNI
Obsah: Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku s odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z upírů je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě polorodou sestru, musí za ni Wrath vzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nezdálo ani v nejdivočejších snech. 

J.A. Lindquist

27. listopadu 2010 v 11:06 | verlka16 |  Books
Název: Let the Right One In / Nechť vejde ten pravý
Jazyk: český 
Formát: PDF
Odkaz:STAHNI
Obsah:Na panelákovém předměstí Blackeberg najdou roce 1981 mrtvolu. V těle mladé oběti nezůstala ani kapka krve. Vše nasvědčuje, že šlo o rituální vraždu. Dvanáctiletý osamělý a týrán chlapec Oskar fascinovaně sleduje všechny zprávy o případě. Kdo to mohl spáchat? Proč jsou okna na sousedním bytě stále zataženo? Oskar se skamarádí s dívkou Eli a začíná se strašidelný příběh o lásce, zradě a pomstě.

Název knihy vychází z pověry, že upír smí vejít pouze do domu, kam ho někdo pozve a autor se něj inspiroval písní Let The Right One Slip In od Morrisseyho.

Maggie Stiefvaterová

27. listopadu 2010 v 11:03 | verlka16 |  Books
Název: Mrazení / Shiver
Čast: 1.
Jazyk: český
Formát: PDF
Odkaz: STAHNI    
Obsah: 
V lesích kolem amerického městečka Mercy Falls u kanadských hranic žijí vlci. Jednoho dne stáhnou z houpačky u nedalekého domu malou Grace. Pokouší ji, ale vlk se žlutými očima ji odtáhne do bezpečí.
Od té doby dívku vlci fascinují, zvláště její zachránce. Když o několik let později vlci napadnou Graceinho spolužáka, chlapi z městečka vezmou pušky a uspořádají na ně hon. Ještě ten večer najde Grace na verandě svého domu postřeleného chlapce se žlutými očima. Je to její vlk. Sam žije dva životy. Zimy tráví ve vlčí kůži se svou smečkou, v létě je na pár měsíců člověkem, jak jej mráz promění zpět ve vlka. Každý rok je však doba, po kterou může být člověkem, kratší. Sam ví, že přijde rok, kdy už na sebe lidskou podobu nevezme. Jenže on ani Grace se s tím nechtějí smířit,ne teď, když se konečně setkali. Jenže zima se blíží a Sam musí bojovat, aby neztratil sám sebe a také Grace. Protože tentokrát už to bude navždy.

Claudia Gray

27. listopadu 2010 v 10:58 | verlka16 |  Books
Název: Akademie Evernight
Čast: 1
Jazyk: český
Formát: PDF
Odkaz:STAHNI
Obsah: Bianca chce utéct z domova. Rodiče ji odvezli z městečka, kde žila celý dosavadní život, a zapsali ji na akademii Evernight, strašidelnou internátní školu, kam chodí studenti, kteří jsou až příliš dokonalí: krásní, bohatí a bezohlední. Bianca ví, že mezi ně nezapadne. Potom pozná Lucase. Je jiný než ostatní, neuznává snobská školní pravidla a dokáže se svým bezohledným spolužákům postavit. Přestože Lucas Biancu varuje sám před sebou, vzniká mezi nimi pouto, kterému ani jeden z nich nedokáže vzdorovat. Bianka by dala v sázku vše, jen aby mohla být s Lucasem, ale temná tajemství jsou nevyhnutelně předurčena k tomu, aby je od sebe odtrhla… a otřásla vším, v co Bianca až dosud věřila.

Patricia Briggs

27. listopadu 2010 v 10:54 | verlka16 |  Books
Název: Měsíční píseň / Moon called
Čast: 1
Rok vydání:2006
Jazyk: český
Formát: DOC
Odkaz:STAHNI
Obsah:
Seznamte se s Mercy Thompson! Opravuje auta. Přátelí se s vlkodlaky. Zná se s upíry. Ovládá bojová umění. A umí se měnit na kojota.

Celým jménem se jmenuje Mercedes a opravuje Wolksvageny. Na břiše má vytetovaný otisk kojotů packy. Její soused je alfa místní svorky. V dílně má auto, které opravuje svému kamarádovi upírovi. Vychovával ji sám Maroko-nejvyšší vlkodlak v státech. Její dobrý kamarád, bývalý šéf a bývalý majitel garáže je století starý fae.

Je svérázná, tvrdohlavá, kousavá. Ochotná pomoci svým přátelům v každé situaci. Bydlí v karavanu a ráda tím dráždí svého bohatého, uhlazeného souseda alfu, který má pro ni slabost ...