5 důvodů proč milovat Kristen Stewart

1. října 2009 v 16:16 | verlka16 |  Kristen Stewart
Víte proč bychom měli mít rádi Kristen? Tady je těch 5 důvodů:

Silná vůle: Kdyby nic jiného, Kristen má silnou vůli, na kterou se zaměřuje. Tenhle osvěžující postoj dělá Kristen neuvěřitelným vzorem pro ženy na celém světě. Ukazuje nám, že máme být silní, stát nohama pevně na zemi a nikdy neváhat nad svými osobními hodnotami.

Potrhlost: Všichni jsme svým vlastním způsobem praštění, ať už jsme třídní šašci, nebo nešikové. Tohle všechno se může vztahovat i ke Kristen. Ať už vtipkuje v rozhovorech, nebo upustí trofej na "award show". Kristen nikdy neměla strach, že zazáří jako šašek, je opravdu velkolepá.

Inteligence: Být chytrý je opravdu cool a tahle zpráva není v Hollywoodu dostatečně zobrazována. Kdykoliv má Kristen možnost, mluví o svých oblíbených knihách a o tom, co právě čte.

Oddanost, nadšení: Kristen je oddaná své práci a je úžasné vidět, jak se vrhne do postavy, kterou zobrazuje na obrazovce. Nejen, že přenesla lásku Belly Swanové do života, minulé léto se zamilovala do 80. let, kvůli natáčení filmu "The Runaways", kde hrála Joan Jett. Její práce je bezchybná a to proto, že tráví hodniny přípravami a svůj volný čas věnuje své práci.

Bella Swanová: Buďme upřímní, máme rádi Kristen Stewart, protože ona je prostě nejlepší verze Belly Swanové. Přenést Bellu do života byla skličující úloha, ale Kristen to zvládla s milostí, vášní a dokonalostí.

Překládala jsem sama, původní (v angličtině) je tady: source
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monterka monterka | Web | 1. října 2009 v 18:46 | Reagovat

ahojiik mam na blogu new kapcu tak se pls jukni:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama