CHRIS WEITZ O NEW MOON

11. září 2009 v 8:56 | verlka16
V NOVÉM ROZHOVORU PRO ČASOPIS BLISS, MLUVÍ CHRIS WEITZ O ROBOVĚ KRÁSE, FENOMÉNU TWILIGHT A CHARAKTERU KRISTEN...


Nastavení scény:
"Rád bych si myslel, že atmosféra na place byla relativně klidná. Byl jsem velmi opatrný, když jsem se snažil ukázat hercům schémata scén, protože jsem sám nevěděl, jak to vlastně od počátku chci. Byla to legrace, jakmile jsme se tam dostali, ale velmi, velmi únavná."

Krásné tělo:
"Je vážně možné pořídit špatnou fotku Roba, dokonce i s těmito spoty z celého filmu! Myslím, že hysterie nad ním je větší, než u kteréhokoliv z jiných mladých herců, protože postava, kterou hraje, je nedosažitelná a perfektní. naštěstí rob má vysoce vyvinutý smysl pro absurditu, takže netrpí tolik, jak by jinak mohl. Nicméně, když jsme natáčeli ve Vencouveru, byly dny, kdy všichni někam šli, ale on zůstal doma a četl si, nebo sledoval filmy. Když vykoukl z okna, lidé řvali! Byl to typ poustevníka, vážně. Je to pro mě těžké posoudit, jak se změnil, protože jsem ho nezažil v posledním filmu."

Šílení fanoušci:
"Měli jsme hodně bláznivé fanoušky, kteří se objevili během natáčení, a to zejména v Itálii. Mám na mysli jen slušně bláznivý. každý den jich bylo víc a víc, dokud se celé město netopilo mladými lidmi. Nešlo se ani proplížit, protože to ihned zjistili a byli tam dřív. Řekl bych, že 90% byli typičtí fanoušci - mladé dívky - a pak tam byli rodiče - twilight maminky. dokonce i příležitostně heterosexuální muži! Jediný problém byl, když máte fotoaparát a všechno to světelné vybavení, a jste v malém městě s malými uličkami a miliony fanoušky, přesunout se z bodu A do bodu B. To byl velký problém."

Charakter Kristen:
"Kristen je jedním z těch herců, kteří žijí svou rolí, kterou právě hrají. když přišla na první den, byla v režimu Joan Jett, a pak byla vhozena do New Moon. myslím, že je zaměřená spíš na vážné otázky, a to není vždy to, co fanoušci hledají. Chtějí něco zábavnějšího a roztomilejšího, ale ona je vážně charakter. každý, kdo se cítí nepříjemně před 7000 fanoušky, když má křičet, a dokáže to skrýt, je charakter."

Robsten je tvrdý pařez:
"Byl jsem překvapen, jak chytře na to Rob a Kristen šli. To neznamená, že bych si myslel, že hráli, jako figuríny, než přišli, ale neměli tak silný smysl pro vlastní znaky a bylo závažné, co mohli říct v daném okamžiku. Svým způsobem, můžete očekávat, že lidé z pobřeží budou poračovat, nebo si můžete myslet ´Tohle není reálná scéna, protože hraju dívku, která je zamilovaná do upíra, takže nemám zodpovědnost za zprostředkovanou realistickou emoci´. ale oba chtěli dát nějakou pravdu do každého kousku, i když scény, které hrajeme, jsou vážně kolikrát bizardní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama