Nejlepší scény New Moon, Eclipse, Breaking Dawn

28. srpna 2009 v 10:30 | verlka16
Na MTV se objevil článek o nejvíce očekávaných scénách v New Moon, Eclipse, Breaking Dawn..
5. Shledání Belly a Edwarda v Itálii

Po Edwardově nepřítomnosti téměř v celém filmu, se s ním čtenáři zoufale chtějí setkat. Snad víc než sama Bella. Pro ty z vás, kteří jste tuto scénu neviděli na Comic Conu a nesledovali bulvár, zatímco se scény v Evropě natáčely, musím vás ujistit, že nemáte ani ponětí, jak impozatní jejich shledání je.


4. Jacob si najde přítelkyni

Chudák Jacob. Po tom všem, po tom, co chtěl Bellu dlouhé tři knížky, to vypadá, že si žádnou dívku snů nenajde. Ale potom, v Breaking Dawn, uvidí poprvé Renesme, dceru Belly a Edwarda, jak napsala Stephenie Meyer: "Gravitace už nedržela Jacoba na místě, kde stál. Drželo ho malé děvčátko v náručí blonďaté upírky. /Holky, sorry, za kostrbatý překlad, víte jaká scéna to je, já to teď hledat nechci :D/


3. Skok z útesu

Znovu, pokud jste sledovali novinky o New Moon, jistě jste slyšeli o skoku z útesu. Chris Weitz prozradil, že k tomu byly použity speciální efekty, aby Bellin skok vypadal tak opravdově, jak jen to je možné.


2. Stan

Co se stane, když jste nejdůležitější člověk na světě pro upíra i vlkodlaka? Oba dva kvůli vám vynechají boj mezi zlými upíry a dobrými upíry, aby vás ochránili ve stanu daleko od nebezpečí. Ale co uděláte, když je to uprostřed zimy a jediná možnost, jak si udržet tělesnou teplotu, je spát v náruči horkého vlkodlaka u nej ve spacáku? A váš přítel upír umí číst myšlenky vlkodlaka, který myslí na věci, co by s vámi chtěl dělat?


1. Svatba

To je to hlavní, k čemu spěla celá Twilight sága. Svatba Edwarda a Belly. Konečně spolu budou moci být celou věčnost. Konečně může být Bella upír. Svatba sama o sobě je sice krátká, ale krásná a natočená bude vypadat skvěle..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Team Jackob nebo Edward?

Jackob 47% (125)
Edward 53% (141)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama